top of page

5 nejlepších digitálních pian

Z našich testů jsme vybrali 5 nejlepších digitálních pian, které jsou dostupné na českém trhu. Rozdělili jsme je do skupin podle jejich ceny. Pokud vás zajímá porovnání a recenze jednotlivých nástrojů, dozvíte se více na našich stránkách v sekci porovnání pian.

fp-30whbk.jpg

Hodnocení:

ROLAND FP 30 je daleko před ostatní konkurencí. Klaviatura ze syntetické slonoviny je v této cenové kategorii až neuvěřitelná. Klavírní zvuk nástroje je věrohodný, stejně jako ostatní zvuky.

Zábavný a praktický je program PianoPartner2, který jsme si za minutu nahráli do telefonu a poté s ním ovládali celý nástroj přes bluetooth. Dá se do něj nahrávat neomezený počet nahrávek.

Roland FP 30 je naprosto špičkový a hodně zábavný nástroj.

TOP

do 15.000,-

Roland FP 30

px770.jpg

Casio PX 770

Hodnocení:

Casio PX770 je opravdovým překvapením mezi dostupnými digitálními piany.

V testu zvítězilo, protože si ve všech parametrech drží vysoký standard. 

Klaviatura ze syntetické slonoviny je velmi příjemná i při delším hraní. Je citlivá, osazená třemi snímači úhozu. Zvuk je velmi autentický.

Nástroj má krásný vzdušný design, je lehký a za dostupnější cenu, než srovnatelné konkurenční nástroje. Navíc se dá propojit s ovládací a výukovou aplikací Casio Chordana

TOP

do 20.000,-

ydp163.jpg

YAMAHA YDP 164

Hodnocení:

Yamaha YDP 164 je jedno z nejlepších pian na českém trhu v poměru cena výkon. Je to druhý z řady modelů Arius a oproti YDP 144 má výrazně kvalitnější klaviaturu se třemi snímači, syntetickou slonovinou a silnější ozvučení, které dává pianu krásně dynamický a prostorový zvuk. 

Piano je téměř perfektní a má možnost využití aplikace Smart Pianist. Jediným drobným nedostatkem je počet zvuků, kterých má Yamaha YDP 164 pouze deset. To ovšem nahrazuje obrovskou kvalitou provedení.

TOP

do 25.000,-

roladf140.jpg

TOP

do 30.000,-

Roland F 140

Hodnocení:

ROLAND F 140 je výborné digitální piano a v našem výběru nejlepších klavíru se objevuje hned dvakrát.

Skvělé parametry klaviatury ze syntetické slonoviny se třemi snímači citlivosti a  s escapementem a vybavenost funkcemi, které se ještě dále rozšiřují při použití podpůrného programu PianoPartner2, dělají z Roland F140 v celku jasného vítěze mezi kompaktními digitálními piany.

lx 705.jpg

Roland LX 705

Hodnocení:

Roland LX 705 je nejlepší piano, které jsme zatím testovali. Design piana je úžasný. Posadili jsme se za něj a připadali si jako za opravdovým pianem.

Krásný zvuk, dřevěná klaviatura a úžasná výbava tvoří perfektní symbiózu. Na nástroj se hraje lehce a je radost ho poslouchat.

Velkou výhodou jsou programy Piano Partner2 a Piano Designer, se ktrými si můžete nástroj doladit a využit obrovské množství funkcí.

TOP

do 60.000,-

Velky_vyprodej_ProPiano_digitalni_piana_
bottom of page