top of page

Přehled a porovnání digitálních pian Yamaha

Porovnejte kompletní řadu digitálních pian Yamaha. Modely Arius a Clavinova jsou seřazeny od základního po nejvyšší model. V tabulce nabízíme přehled, v čem se liší jednotlivá digitální piana a co mají navíc vyšší typy. 

naše volba

Hodnocení digitálních pian Yamaha

Digitální piana Yamaha patří k tomu nejlepšímu na českém trhu. Hlavní předností těchto nástrojů je dlouholetý kontinuální vývoj, který se u jednotlivých nástrojů odráží především ve velmi vysoké kvalitě zvuku. 

Yamaha nabízí velkou paletu modelových řad s různými kombinacemi funkcí a designů, takže je poměrně jednoduché si vybrat vhodný model podle vašich požadavků.

Dlouholetá stabilita této značky se odráží i v kvalitním servisním zázemí a podpoře v ČR. Digitální piana Yamaha mají konzervativní design. Výrobce se zaměřuje především na maximální věrnost klavírního zvuku a kvalitní provedení klaviatury.

Slabinou těchto pian je nízká vybavenost funkcemi a zvuky oproti cenově srovnatelným nástrojům jiných značek. Kompatibilita digitálních pian Yamaha s tablety a telefony je dlouholetou Achillovou patou značky. Většinou je nutno dokupovat speciální kabel a kompatibilita s programy Yamaha je až u vyšších a nákladnějších modelů.

Digitální piana Yamaha v interiéru

bottom of page