top of page

Přenosná digitálních piana - premium

Hodnocení a recenze 6 přenosných klavírů nejvyšší kategorie. Testovali jsme kvalitu a celkový dojem z klaviatury, věrnost klavírního a ostatních zvuků, vzhled, cenu a další parametry následujících přenosných digitálních pian v kategorii premium.

cena

výkon

vítěz

testu

Vítěz testu: YAMAHA P515

P515.jpg

YAMAHA P 515

Hodnocení:

Yamaha P515 je jednoznačně nejlepší přenosné digitální piano pro domácí použití, na které jsme hráli. Nemohli jsme se od něj odtrhnout.

Úžasný zvuk, pevná a dřevěná klaviatura a moderní design.

Yamaha P515 bychom doporučili i jako variantu ke skříňovým pianům. Za skvělou cenu dostanete dřevěnou klaviaturu a špičkové zvuky. Fakt super!

Hodnocení

10/10

Vítěz kategorie "cena/výkon": YAMAHA DGX 670

dgx1_edited.jpg

YAMAHA DGX 670

Hodnocení:

Yamaha DGX 670 je velmi zábavný model. Nečekejte od něj super kvalitní klaviaturu. 

Ta je základní a z lesklého plastu.

Hlavní výhodou Yamaha DGX 670 je obrovská databanka zvuků a doprovodů. Zahrát si své oblíbené písničky s kapelou je opravdu zábava.

Klavírní parametry nástroj jsou na úrovni nejlepších základních přenosných pian. Výbavou se ovšem řadí již do sekce premium.

Hodnocení

8/10

Hodnocení přenosných digitálních pian

Přenosná digitální piana premium vám většinou nabídnou kvalitnější klaviatury za nižší cenu než u premium skříňových pian. Navíc jsou lépe přenosná, ovšem už jsou poměrně těžší než přenosná piana základní. K nástrojům se dá vždy dokoupit originální stojan a třípedálová lišta a mají i velmi zajímavý design.

Před výběrem přenosného digitálního piana s třídy premium si určitě ujasněte, jestli ho budete mít na domací použití nebo na koncertní a studiové hraní. Modely se totiž hodně liší výbavou, konektivitou a některé jsou i bez interních reproduktorů.

Přenosná digitální piana premium v interiéru

bottom of page