top of page
lx 705.jpg

Roland LX 705

Hodnocení

9/10

Hodnocení a recenze Roland LX 705

ROLAND LX 705 je skvělý nástroj. Už jeho design nás zlákal k tomu, abychom si k němu při testování nejkvalitnějších digitálních pian v kategorii premium  sedli jako k prvnímu. Vypadá jako opravdové pianino v odlehčené verzi. Následně jsme zjistili, že vyhrálo i nejrůznější designerské ceny.

Klaviatura je příjemná a hraje se na ní velmi lehce. Na prstech je cítit kvalitní materiál (dřevo a syntetická slonovina). Klaviatura je ovšem poměrně lehká. Pro zkušené hráče určitě příjemné. Pro začínající je to méně vhodné, jelikož by klaviatura měla být trošku tužší.

Klavírní zvuk je autentický a prostorový. To je důsledkem kvalitních zvukových vzorků i speciální technologie rozmístění reproduktorů ve skříni nástroje. Naprosto uchvacující a inspirativní jsou další zvuky, kterých má Roland LX 705 přes tři stovky. Detailně propracované smyčce s funkcí překrývaní hraných témat navozují pocit opravdového orchestru. Zvuky Fender a Rhodes piana s patrnou oscilací zvuku jsou prostě perfektní. Zvuk je maličko nahalovaný. 

Roland LX 705 je kompatibilní se zařízeními Android i iOS a můžete je propojit s těmito programy: Piano Partner 2, Piano Every Day, Piano Designer. Ty rozšiřují možnosti tohoto úžasného digitálního piana o další kus kupředu.

Výukové lekce, nahrávání, detailní doladění a nastavení zvuku piana pro domácnost hráče, přehrávání skladeb s notami z databanky Roland a mnoho dalšího.

Rozhodně doporučujeme Roland LX 705 vyzkoušet. Je to jedno z  nejlepších digitálních pian, na které jsme při psaní našich recenzí hráli. Cena nástroje je již trošku vyšší.

Digitální piano Roland LX 705

bottom of page