top of page
735.jpg

YAMAHA CLP 735

Hodnocení

8/10

Hodnocení a recenze Yamaha CLP 735

Yamaha CLP 735 je zvukově vynikající digitální piano. Nabízí propracované zvukové samply Yamaha křídel a i zvuk piana Bösendorfer, který je naprosto perfektní. Nástroj má mohutný a velmi hlasitý zvuk. Nejlepší kvalitu zvuku dosahuje někde kolem 80% zesílení. Klaviatura je vyrobena ze syntetické slonoviny

 

Yamaha CLP 735 patří řadově mezi modely CLP 725 a CLP 745. Samo o sobě se jedná o špičkové digitální piano, které můžeme vřele doporučit. Při zasazení do kontextu dalších digitálních pian nám již přijde vhodnější vybrat levnější variantu Yamaha CLP 725, s nímž má shodnou klaviaturu a počet dvou reproduktorů. A nebo sáhnout po kvalitnější Yamaha CLP 745, která disponuje vícepásmovým ozvučením a hlavně dřevěnou klaviaturou.

Vzhled digitálního piana je již velmi blízko klasickému pianinu a to zejména díky jeho výšce. Když na něj hrajete, připadáte si již jako za velkým nástrojem. Ovládací panel je umístěn nalevo a tak neruší esteticky při hře. 

Výbava Yamaha CLP 735 je oproti levnějším modelům Yamaha již o něco bohatší. Ovšem celkově 38 zvuků a několik doprovodu je v porovnání s konkurenčními piany poměrně málo. 

 

bottom of page