top of page

Porovnání digitálních pian - premium

Hodnocení a recenze 6 digitálních pian kategorie - premium. Testovali jsme kvalitu a celkový dojem z klaviatury, věrnost klavírního a ostatních zvuků, hudební programy, které se s nástrojem dají propojit, vzhled, cenu a další parametry následujících klavírů. Pro ještě lepší srovnání se doporučujeme podívat na typy klaviatur.

cena

výkon

vítěz

testu

Vítěz testu: Roland HP 704

hp704_style_light_oak.jpg

Roland HP 704

Hodnocení:

Roland HP 704 je jedno z nejlepších digitálních pian, které jsme kdy testovali. 

Proč?

Skvělá a pevná dřevěná klaviatura, perfektní zvuk piana i 324 dalších zvuků, design, konektivita přes bluetooth... A hlavně skvělá cena za to, co všechno Roland HP 704 nabízí.

 

Více v naší recenzi.

Hodnocení

10/10

Vítěz kategorie "cena/výkon": ROLAND HP 702 

702design.jpg

Roland HP 702

Hodnocení:

Roland HP 702 je nejlevnějším nástrojem v kategorii premium. Má kvalitní klaviaturu ze syntetické slonoviny, která má rychlou odezvu a rychle "běhá". 

Jak už je zvykem u značky digitálních pian Roland, má HP 702 obrovskou databanku kvalitních zvuků a při propojení s aplikací i možnost doprovodů.

Jedinou slabší stránkou je ozvučení 2 x 14W, které nevykreslí skvělé zvukové samply tak, jako dražší a výkonnější modely z této kategorie.

Hodnocení

8/10

Hodnocení digitálních pian premium

Digitální piana třídy premium jsou to nejlepší, co je k dostání na českém trhu. V této kategorii kvalitou dominují dvě světoznáme značky, Roland a Yamaha. 

 

Všechna tato digitální piana již hrají naprosto skvostně. Mají v sobě ty nejlepší samply. Rozdíl ve zvuku pak nejvíce ovlivňuje síla ozvučení a počet reprobeden, kterými jsou nástroje osazeny. Většina těchto nástrojů má dřevěnou klaviaturu, která pocitu ze hry dává úplně jinou dimenzi. 

Na všechna tato piana je radost hrát i je poslouchat. Vřele doporučujeme je vyzkoušet a nebo se poradit u specializovaných prodejců, kteří tyto nástroje mají připravené k vyzkoušení.

Digitální piana premium v interiéru

bottom of page