Porovnání digitálních pian - premium

Hodnocení a recenze 7 digitálních pian nejvyšší testované kategorie - premium. Testovali jsme kvalitu a celkový dojem z klaviatury, věrnost klavírního a ostatních zvuků, hudební programy, které se s nástrojem dají propojit, vzhled, cenu a další parametry následujících klavírů.

cena

výkon

vítěz

testu

Velky_vyprodej_ProPiano_digitalni_piana_

Vítěz testu: Roland HP 704

Roland HP 704

Hodnocení:

Roland HP 704 je jedno z nejlepších digitálních pian, které jsme kdy testovali. 

Proč?

Skvělá a pevná dřevěná klaviatura, perfektní zvuk piana i 324 dalších zvuků, design, konektivita přes bluetooth... A hlavně skvělá cena za to, co všechno Roland HP 704 nabízí.

 

Více v naší recenzi.

Hodnocení

10/10

Vítěz kategorie "cena/výkon": YAMAHA CLP 635 

Yamaha CLP 635

Hodnocení:

Yamaha CLP 635 je zvukově velmi kvalitní piano. Cenově je nejdosažitelnější v kategorii premium digitálních pian.

Zvuk je velmi kvalitní, klaviatura je ze syntetické slonoviny, ovšem při hře je trošku znát, že jsou klávesy z plastu a nikoliv ze dřeva jako u vyšších modelů. 

Velkou výhodou je i nabídka více barevných variant a to i exklusivní leštěný černý eben.

Hodnocení

8/10

Hodnocení digitálních pian premium

Digitální piana třídy premium jsou to nejlepší, co je k dostání na českém trhu. V této kategorii kvalitou dominují dvě světoznáme značky, Roland a Yamaha. 

 

Všechna tato digitální piana již hrají naprosto skvostně. Mají v sobě ty nejlepší samply. Rozdíl ve zvuku pak nejvíce ovlivňuje síla ozvučení a počet reprobeden, kterými jsou nástroje osazeny. Většina těchto nástrojů má dřevěnou klaviaturu, která pocitu ze hry dává úplně jinou dimenzi. 

Na všechna tato piana je radost hrát i je poslouchat. Vřele doporučujeme je vyzkoušet a nebo se poradit u specializovaných prodejců, kteří tyto nástroje mají připravené k vyzkoušení.

Digitální piana premium v interiéru

© 2020 ProPiano.cz - Porovnání, testy a hodnocení digitálních pian - všechna práva vyhrazena.