top of page
f140design.jpg

Roland F 140

Hodnocení

9/10

UKONČENÝ MODEL

Hodnocení a recenze Roland F140

Roland F 140 nepatří v kategorii středních digitálních pian k nejlevnějším. Nabízí ovšem vysokou kvalitu klaviatury a zvuku, až neuvěřitelné množství funkcí a velmi povedený design ve skvělém poměru ceny a výkonu.

Hlavní předností nástroje je klaviatura ze syntetické slonoviny s funkcí escapement. Tato funkce je běžná až u nástrojů řádově o deset tisíc dražších. Klaviatura je dostatečně hluboká a přesná. Kvalitně přenáší hru z prstů do klavíru.  Roland F 140 je vybavený 316 zvuky s velmi vysokými parametry. Při použití programu PianoPartner 2, který se dá snadno připojit bezdrátově přes bluetooth,  se jeho možnosti dále rozšiřují. Automatické doprovody, snadné ovládání a neomezené množství nahrávek, dělají z tohoto digitální piana opravdu zábavný kousek.

Zvuk nástroje je velmi hlasitý i přes méně objemné tělo. Klavírní zvuk se krásně vykresluje ve středních a vyšších polohách. Basové tóny jsou poněkud ostřejší, ovšem nijak to při poslechu neruší a jde spíše o detail. 

Zajímavě je řešené i otevíraní klaviatury, která je chráněna krytem. Ten se otevírá směrem nahoru a jde to lehce ztuha, což je opět jenom drobný detail.

Celkově je Roland F 140R skvělé digitální piano s odlehčeným designem, skvělou klaviaturou, kvalitním zvukem a nepřeberným množstvím funkcí pro zábavu z hraní. Cena tohoto klavíru je tak k vlastnostem a výkonu více než příznivá.

Velky_vyprodej_ProPiano_digitalni_piana_
bottom of page