top of page
ydp 143.jpg

Hodnocení

9/10

YAMAHA YDP 143

UKONČENÝ MODEL

Hodnocení a recenze Yamaha YDP 143

Yamaha YDP 143 je základní model skříňového digitálního piana od značky Yamaha. Je na něm na první pohled vidět, že se jedná o kvalitní klavír. Perfektně provedená skříň v elegantním designu a ve třech barevných variantách.

 

Hlavní předností tohoto nástroje je klavírní zvuk, který je jeden z nejlepších v této cenové kategorii. Silné ozvučení ve středních polohách hlasitosti zvuk velmi pěkně vykresluje. Při maximálním zatížení je zvuk Yamaha YDP 143 již lehce "ukřičený".

 

Nástroj je vybaven 10 zvuky z nichž nejkvalitnější je právě klavírní. Výbava tohoto modelu se již delší dobu nikam neposouvá a tak nenabízí širší možnosti nahrávání, zvukové banky, doprovody a nebo bezdrátové propojení s tablety. 

Model Yamaha YDP 143 byl jeden z kandidátů na vítězství v kategorii základní digitální piana. Sráží ho ovšem kvalita klaviatury, která je u ostatních modelů vyšší. Povrch kláves je vyroben z lesklého plastu, který po delším hraní klouže a klaviatura má pouze dva senzory snímání citlivosti úhozu. Zároveň nedostatek možností nás zklamal a testování tohoto nástroje nebylo tak zábavné jako u jiných modelů.

 

Přesto je Yamaha YDP 143 kvalitní elektrický klavír. 

Velky_vyprodej_ProPiano_digitalni_piana_
bottom of page