top of page
clp645.jpg

YAMAHA CLP 645

Hodnocení

9/10

UKONČENÝ MODEL

Hodnocení a recenze Yamaha CLP 645

První, co nás na tomto digitálním pianě mile překvapilo a zároveň i nejvíc bavilo při hraní, byla vynikající dřevěná klaviatura. Ta je u Yamaha CLP 645 dostatečné těžká a hluboká a zároveň lehce běhá. Přírodní dřevo je na prsty velmi příjemné a máte pocit, že jste s nástrojem opravdu spojení. 

 

Když už jsme u spojení, piano má jako první z řady digitálních klavírů Yamaha možnost propojení Apple tabletů a telefonů přes bluetooth Můžete si tak v iTunes jednoduše pustit svou oblíbenou hudbu a s tou si zahrát na Yamaha CLP 645. Samozřejmostí je pak využití programu Smart Pianist, který výrazně rozšiřuje možnosti nástroje.

Vybavení nástroje je trošku slabinou. U nástroje za 50 tisící bychom očekávali více než 36 zvuků.

Oproti nižšímu modelu Yamaha CLP 635 je zvuk tohoto digitálního piana o několik tříd lepší. Hlavně díky dvoupásmovému ozvučení (čtyřem reproboxům) je klavírní zvuk vysoce autentický a velmi prostorový. 

Yamaha CLP 645 je před chudší výbavu velmi zdařilým digitálním pianem. Působí již mohutným dojmem a v obývacím pokoji jistě bude dominantou prostoru. Proto nenecháváme bez pochvaly, že je vyráběno v šesti různých barevných variantách.

bottom of page